İçecek Sektörünün Her Alanında Hizmetinizdeyiz

Tüm toplantı, parti, davet gibi organizasyonlarınızda misafirlerinize ve sizlere en güzel sunumlarla, renkli ve unutulmaz bir içecek deneyimi yaşatmak için hizmet sektöründeki faaliyetine başlamış firmamız, zamanla gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet içeriğini çeşitlendirmiştir. Bar, restaurant, Cafe tipi işletmelerde ihtiyaca yönelik danışmanlık hizmetlerimiz bunlardan birisidir. Menü hazırlığından, kullanılacak malzeme danışmanlığına kadar, eleman eğitiminden, kullanılan içeriklerin hazırlamasının öğretilmesine ve konsept danışmanlığına kadar, işletmenizin ihtiyacı her ne ise, çok geniş bir yelpazede iş yerinizin iş hacmini ve vizyonunu ileriye taşımak için sizlerleyiz.

Ayrıca organizasyonlarınıza içecekle ilgili alanlarda sadece eleman temini (bartender, barmen, hostes) ihtiyacınızda da yanınızdayız. Davetlerinizdeki ihtiyaçlarınız küçük ya da büyük olabilir. Çocuk partilerinde büyüklere kokteyl barı çocuklara vitamin barı kurmaktan tutun da sadece shot servisi talebiniz bile olabilir. Arayın tümünü birlikte planlayalım ve güne özel detaylar ve ilhamlar ekleyelim.

Tüm bunların yanı sıra kokteyl workshoplarımızla da sizlerin hizmetindeyiz. Bu workshopları çok eğlenceli deneyimler haline getirmekte iddialıyız. Ofis çalışanlarınıza bir sosyalleşme aracı olarak ve ofisteki “iyi takım ruhu”nu desteklemek için düzenlediğimiz workshoplar geçen seneki en popüler işlerimizden oldu. Bunun yanısıra klişeleşmiş tüm sürprizlerin yerine, doğumgünlerinde bir cocktail Engineer workshop dokunuşuyla bu özel günü unutulmaz bir anıya dönüştürmek de hizmetlerimizden sadece biri oldu. Bu örneklerin yanında her türlü özel günde ister workshoplarımızla, ister portatif barımızla, tasarım kokteyl çalışmalarımız, shot servislerimiz ve servis ekibimizle, tüm ihtiyaçlarınızda sizlerleyiz.