İzmir ve diğer illerde tüm parti, davet, düğün, düğün sonrası parti, kurumsal davetler ve her türlü organizasyonunuzda butik içecek ve kokteyl sunumu hizmeti veren genç, dinamik bir ekibiz. Yurt dışında ve yurt içinde birçok içecek ve içecek karışımı sanatı eğitimleri almış uzman mixologist Bahattin Aydın’ın öncülüğünde kurulan firmamız, parti, düğün ve davetlerinizde kişiye/kuruma özel kokteyller, sunumlar hazırlayarak size unutulmaz anlar yaşatmayı, harika tatlar sunmayı ve hayallerinizdeki düğünü ve partiyi size yaşatmayı amaçlamaktadır. Bizim için en önemli olan; bu özel gününüzü tüm duyularınıza hitap eden sunumlarımızla unutulmaz kılmak ve partinize tarz, kalite ve sanat katmaktır. İlkemiz öncelikle samimiyettir.

Düğününüzün, partinizin, etkinliğinizin konseptine uygun, butik ve bütünüyle size özel bir çizgide yaptığımız hazırlıklarla, özel menülerimizle, sürpriz detaylarla tamamen sizi özel hissettirmek ve hayallerinizi gerçekleştirmek için varız.

Düğün ve davetlerinizde kullandığımız tüm ev yapımı şurupları, sosları ve malzemeleri; mevsimine uygun meyve/sebzelerden, yılların getirdiği bilgi ve tecrübe sonucu geliştirdiğimiz özel reçetelerle hazırlamaktayız. Damak tadı ve gastronomi konusunda uzman ekibimiz içeriklerin moleküler seviyede füzyonuyla size unutulmaz bir deneyim yaşatmak konusunda iddialıdır.